Fenerbahçe Beko’da Dimitris Itoudis: Ben Galatasaray benchine gitmiyorum!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Fenerbahçe Beko’nun, Galatasaray Nef’i 97-91 mağlup ettiği müsabakanın akabinde Dimitris Itoudis görüşlerini aktardı.

Itoudis, “Siz de şahit oldunuz fazlaca yoğunluk gerektiren bir maçtı. Ruh ve kalbi gerektiren bir maçtı. Üst üste 3. maçımız Monaco’da büyük maç, seyahat, Milano’da büyük maç, seyahat, büyük maç Galatasaray, artık otele gidiyoruz, daha sonra Beşiktaş. Bu grup karakter gösterdi. Fenerbahçe taraftarının, liderin, idarenin bizi seçtikleri için gurur duymalarını Bizim kelamımız, taraftarımız bizim gayretimizi bakılırsacek. Bugün bizi savaşırken gördüler” dedi.

“Ufak tefek ayrıntılara bakacağız natürel ki lakin oyuncular büyük bir savaş verdi” diyen Yunan koç, maç içerisinde Göksenin Köksal’la ortalarında yaşanan gerginlik için gelen soruya, “Molamız varken ben Galatasaray benchine gitmiyorum. Benim casuslarım yok, ne konuştuklarını dinlemiyorum. ömrümde birinci kere başıma geliyor. Galatasaraylılar geldi, “E haydi gelin dinleyin dedim” söylemiş olduğim her şeyi de dinlediler. Benim için sürpriz oldu.” yanıtını verdi.