Antrenörün tokat attığı atletten birinci açıklama!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Kayapınar ilçesindeki bir salonda Türkiye Gençler Tekvando Vilayet Seçmeleri yapıldı.

Seçmelere katılan kız atlet, rakibine yenilip elendi. Antrenör O.B., kazanan rakip sporcuyu tebrik etti, akabinde da seyircilerin gözü önünde elenen atletine tokat attı.

Geriye hakikat savrulan genç kız hiç bir şey yapmadan beklerken, O.B. de minderi terk etti. O anlar bir seyircinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

Genç sportmen Pala, antrenörünün kendisine attığı tokatın büyük bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söylemiş oldu.

“TOKAT ATMASINI BEN İSTEDİM”

İrem Pala olayla ilgil şöyle açıklama yaptı:

“Şok etkisindeydim, maçı vermiştim. aslına bakarsanız bu büyük bir komplo. Maçın hepsini değil de son 10-15 saniyesini atmışlar. Ben hiç bir biçimde antrenörümün bana şiddet gösterdiğini kabul etmiyorum. Bir tokat ki onu atmasını da ben istedim. Bu durumdan benim ailem de şikayetçi değil. Ben de şikayetçi değilim, antrenörümün gerisindeyim. aslına bakarsan hatasız da çıkacaktır. hiç bir biçimde antrenörümün yargılanmasını istemiyorum. Toplumsal medyada büyük reaksiyonlar gördü. Hepsi bir yanlış anlaşılma” dedi.