Yeni bölüm “Bir devre arası…”: Görme engelli Nagelsmen

merabeyin

New member
Eve tekrar hoşgeldin! Milli takım, son derece tartışmalı ABD gezisinden döndü ve eve bir çanta dolusu bulgularla döndü. DFB takımının nihayet kendi evinde Avrupa Şampiyonası için umut veren Jamal Musiala ve Florian Wirtz ile ıslak havluyu bile ateşe verebilecek cesur milli antrenör Julian Nagelsmann’dan oluşan yeni bir rüya ikilisi var. Ama bu gerçekten daha fazlası için yeterli mi? Çünkü Alman savunması bebek dişi gibi sallanmaya devam ediyor ve bazı pozisyonlarda kalite eksik. Alman futbolunun sesi tüm bunları ve çok daha fazlasını tartışıyor Wolff-Christoph Fuss ve RND spor direktörü Heiko Ostendorp Sportbuzzer futbol podcast’i “Bir devre arası…”da. Güncel sayı perşembe günü saat 18.00’den itibaren mevcuttur.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Fuss, Nagelsmann’ın birliklerinin geceleri Meksika’ya karşı çılgınca bir saldırı yapmasını Almanya’daki kanepelerinden izleyen neredeyse bir milyon insandan biriydi. Cumartesi akşamı, alt takım Mainz 05 ile son şampiyon Bayern Münih arasındaki Bundesliga’nın en iyi maçında oynamadan önce GökyüzüGenellikle ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde 45 dakika süren bu podcast’te, ABD gezisinden elde ettiği bulguları ve yurt dışından gelen ahlaksız bir teklifi anlatıyor. Ve dikkatli ol! Bu kez duraklama süresi geçen seferki kadar uzun değil ama daha da yoğun – anahtar kelime: derbi zamanı!

Son bölüm “Rocky ve Adrian ile Mahsur Kaldık – Görme engelli Nagelsmen” ABD’deki spor efsanesi, Philadelphia ve Boston’dan pek çok bilgi ve aynı zamanda DFB ve yeni teknik direktörünün karşılaşacağı beklenen sorunlar ve Hansi hakkındadır. Kıtlık yöneticisi ve kampüsteki yatak deposu olarak hareket edin. Gerçek şu ki: Sportbuzzer futbol podcast’inde en tuhaf hikayeleri duyabilirsiniz: Daha iyi olamazdı beyler!


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Övgü veya eleştiri yapmak istiyorsanız, Fuss, Stindl ve/veya Ostendorp’a sorularınız varsa veya ipuçları veya öneriler paylaşmak istiyorsanız bunu Instagram’ın “einehalbzeitmit” sayfasında da yapabilirsiniz.

Bir devre arası…” dahildir sportbuzzer.de, Haberler, radyo.de ve tüm tanınmış podcast sağlayıcılarından perşembe günü saat 18.00’den itibaren indirmek için hazır. VE: Şeyh, lambo veya yalıçapkını görünümünde harika podcast fincanlarından birini güvence altına almak istiyorsanız, göz atmalısınız www.new-bav.de Bakmak.
 
Üst