Thomas Müller, FC Bayern'in sezonunda zorluk yaşıyor

merabeyin

New member
Şampiyonluk neredeyse kararlaştırıldı

“Çorbayı içmeliyiz”: Müller, FC Bayern'de sezonla mücadele ediyor

Bayern'in yıldızı Thomas Müller'in şampiyonluğu neredeyse belli oldu.

Kaynak: IMAGO/Laci Perenyi

Makaleyi dinle • 2 dakika

Thomas Müller, Almanya şampiyonluğu mücadelesinin pratikte karara bağlanmış olduğunu düşünüyor. Tecrübeli hücum oyuncusu FC Bayern için sonuçlarından bahsediyor. Kendi evindeki Avrupa Şampiyonası için bir önerisi var.

Thomas Müller, master kursunda yer alan Bayer Leverkusen'i etkileyici bir dizi başarıdan dolayı tebrik etti. Şampiyonluk muhtemelen Leverkusen'e gidecek. Müller haber bülteninde, “Daha iyi bir performans sergileyemediğimiz ve potansiyelimizi çok sık gösteremediğimiz için hayal kırıklığı yaşıyorum” diye yazdı. “Fakat bu noktada Werkself'in performansını öne çıkarmak da benim için önemli. Sezonun bu noktasında namağlup olmak gerçekten güçlü. Bu başarılı seri için tebriklerimi sunuyorum.”

Daha sonra okuyun Reklamcılık

Geçtiğimiz hafta sonu Müller'in FC Bayern Münih'in Borussia Dortmund'a karşı yaptığı hata (0-2) nedeniyle Werkself'in farkı 13 puana yükseldi. Şampiyonluk Leverkusen için en erken 29. maç gününde mümkün olacak. “Masadaki durum spekülasyona pek yer bırakmıyor. Leverkusen herhangi bir zayıflık göstermiyor ve biz de bunu başaramıyoruz. Müller, “Maalesef BVB'ye karşı hayal kırıklığı yaratan performans ve Leverkusen'in son dakika galibiyeti yine bu tabloya uyuyor” diye şikayet etti. “FCB'de artık kendi getirdiğimiz çorbayı yemek zorundayız.”

Milli takımla oynayın

Müller, milli takımın evindeki Avrupa Şampiyonası yolculuğundan çok daha memnun. “Gerçekten birinci sınıf iki oyuncuya karşı, takım olarak düzgün çalıştığımızda nelerin mümkün olduğunu gösterdik. Bunlar uzun zamandır beklenen başarı anlarıydı,” dedi Müller, Fransa (2:0) ve Hollanda'ya (2:1) karşı kazanılan zaferlerin ardından.

Avrupa Şampiyonası yazında diliyorum

Milli futbol takımının Almanya'yı bir yaz masalıyla mest ettiği Dünya Kupası'ndan 18 yıl sonra 34 yaşındaki futbolcunun bir isteği var. “Bu yüzden Haziran ayındaki Avrupa Şampiyonasını birlikte sabırsızlıkla beklememizi öneriyorum. Müller, “Bu harika bir futbol festivali olacak ve Almanya'nın kendisini iyi bir ev sahibi olarak tanıtması için harika bir fırsat olacak” diye açıkladı. “Her birimiz. Başka ülkelerde hoş karşılanmanın ve kendinizi rahat hissetmenin her zaman güzel olduğunu düşünmüşümdür. Avrupa Şampiyonası'nda da konuklarımız için aynısını umuyorum.”