Super Bowl 2023: Çaylak Nedir?

merabeyin

New member
Super Bowl 2023: Çaylak Nedir?3 Şubat 2023, ABD, Phoenix: Amerikan futbolu topları, Phoenix’teki NFL Super Bowl LVII futbol maçı öncesinde taraftarların mekanı olan Super Bowl Experience’daki Wilson sergisinde satışa sunuluyor. Fotoğraf: Ross D. Franklin/AP/dpa +++ dpa resimli radyo +++

© Kaynak: Ross D. Franklin/AP/dpa


Super Bowl 2023 yaklaşıyor ve onunla birlikte, özellikle sıradan insanlar tarafından her zaman bilinmeyen pek çok isim. Terminolojinin ne hakkında olduğunu netleştiriyoruz. Bu metinde: Çaylak nedir?Denise OrleansProfesyonel sporlarda henüz tecrübesiz olan bir oyuncuya futbolda sözde futbolcu denir. çaylak belirlendi. Birçoğu, Ulusal Futbol Ligi takımlarının mevcut amatör ve genç oyuncuların haklarını almasına izin veren bir etkinlik olan NFL Taslağı’ndan geliyor. Bunlar da daha önce kolej ve üniversite takımlarında oynadılar. Çaylak, acemi veya yeni gelen anlamına gelir ve bu nedenle esas olarak bir oyuncunun ilk NFL sezonunda kullanılır.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun

“Yılın Çaylağı Ödülü” – en iyi genç oyunculara verilen ödül


“Yılın Çaylağı Ödülü” her yıl oyuncular arasında en iyi genç profesyonellere verilir – bir kez en iyi defans oyuncusu ve bir kez de en iyi hücum oyuncusu için. Genç oyuncular için en önemli ödüllerden biri olarak, bir oyuncunun itibarını önemli ölçüde artırır ve dolayısıyla kariyeri üzerinde büyük bir etkisi vardır.

Ne kadar çaylak olarak kabul edilirsin, ondan sonra ne gelir?


Oyuncular sadece ilk sezonlarında çaylak olarak kabul edilir. Daha sonra oyun kurucu, geniş alıcı, defans oyuncusu veya merkez gibi sahadaki konumlarına göre isimlendirilirler.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun

Bir çaylak NFL’de ne kadar kazanır?


NFL Taslağı’nda seçilen oyuncular, dört yıllık bir sözleşme ve kural olarak, birkaç milyon dolarlık toplam maaş ve sözde bir imza bonusu bekleyebilirler.
 
Üst