PSG efsanesi Rai, FC Bayern’i uyardı: “Mbappé durdurulamaz”

merabeyin

New member
06:30’a kadar ücretsiz okuyun
PSG efsanesi Rai, FC Bayern’i uyardı: “Mbappé durdurulamaz”Brezilyalı Rai, 1993 ve 1998 yılları arasında PSG için 215 maça çıktı.

© Kaynak: IMAGO/Sportfoto Rudel


2020’de Rai, Paris Saint-Germain tarihinin en iyi oyuncusu seçildi. 51 kez Brezilyalı uluslararası, bir RND röportajında, Salı akşamı eski kulübü ile FC Bayern ve olağanüstü yetenek Kylian Mbappé arasında Şampiyonlar Ligi’nin 16. turu rövanş maçı hakkında konuşuyor.Alexis Menüsü

Alexis Menüsü

03/08/2023, 05:30


1993 ve 1998 yılları arasında Brezilyalı Rai, Paris Saint-Germain’in oyununu şekillendirdi. Katarlı yatırımcıların en iyi Fransız kulübüne katılmasından önceki zamandı – ancak o zaman bile PSG’nin ulusal şampiyonluklar ve Avrupa Kupa Galipleri Kupası kazanması için yeterliydi. RND röportajında, 1994 dünya şampiyonu eski kulübündeki mevcut duruma, süperstar Kylian Mbappé’nin güçlü yönlerine ve FC Bayern ile Şampiyonlar Ligi düellosuna bakıyor.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Şampiyonlar Ligi’nde uzun zamandır beklenen zafer için PSG’nin neyi eksik?

Uyumlu bir birim olarak görünün. Tabii bunun içinde kuruma saygı da var. Ancak yatırılan milyonlar, bu toplu geçişin daha hızlı gerçekleşeceği anlamına gelmez. Ne kadar para yatırırsanız yatırın, PSG’ye karşı sabırlı olmalısınız.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Kylian Mbappé şu anda dünyanın en iyi oyuncusu mu?

Şüphesiz. Dünya Kupası’ndan bu yana kendine daha fazla güveniyor ve odaklanıyor. Genç yaşına rağmen çok fazla sorumluluk alıyor ve hiçbir zaman baskı hissetmiyor. Onu izlemek gözler için bir şölen. Hızı, akıcılığı ve oyun zekası benzersizdir. Kylian tarihe geçecek ve birçok rekor kıracak bir fenomen. 24 yaşında, o şimdiden dünyanın en iyisi. Zidane, Messi veya Cristiano Ronaldo ile aynı kategoriye ait. Derine koştuğunda, dünyadaki hiçbir savunma oyuncusu onu durduramaz. Umarım daha uzun yıllar PSG’de kalır.

“Muhteşem bir maç olacağı kesin”


Seni tüm zamanların en iyi PSG oyuncusu olarak tahttan indirse üzülür müydün?

Dürüst olmam gerekirse: Hatta umarım yakında başarılı olur. O iyi yolda. Özellikle takımının başı belada olduğunda her zaman fark yaratan olağanüstü bir oyuncu.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Prinzenpark’ta 1-0’lık galibiyetin ardından artık favori Bayern mi?

Tabii ki, PSG’nin çeyrek finale çıkması için iki gol farkla kazanması gerekiyor, ancak PSG kontra atak yapıyor. Münih bir gol daha atsa bile, kesinlikle kendi seyircisinin önünde ilerleyecektir. Özellikle Mbappé ve Messi her top kaybını bekliyor olacaklar ve Bayern defans oyuncularının bununla nasıl başa çıkacağını merak ediyorum. Kesinlikle muhteşem bir oyun olacak.
 
Üst