NFL yıldızı Mahomes’in çevresindeki birinci sınıf sporcular Alp takımına yatırım yapıyor

merabeyin

New member
Liverpool profesyoneli de orada

NFL yıldızı Mahomes’in etrafındaki birinci sınıf sporcular bir Formula 1 takımına yatırım yapıyorNFL süperstarı Patrick Mahomes, Alpine Formula 1 takımına yatırım yapan bir grup birinci sınıf sporcu arasında yer alıyor.

© Kaynak: IMAGO/Icon Sportswire


Makaleyi dinle • 1 dakika


Futbol süperstarı Patrick Mahomes’in de aralarında bulunduğu birçok birinci sınıf sporcu, Fransız Formula 1 takımı Alpine’e yatırım yapıyor. Liverpool FC’den İngiliz milli futbolcu Trent Alexander-Arnold da Alpine ve Otro şirketinin Salı günü iletişim kurduğu grupta yer alıyor.
Futbol süperstarı Patrick Mahomes ve diğer birinci sınıf sporcular, Fransız Formula 1 yarış takımı Alpine’e yatırım yapıyor. Bunlar arasında golfçü Rory McIlroy’un yanı sıra eski İspanyol futbol dünya şampiyonu Juan Mata’nın yanı sıra İngiliz uluslararası Trent Alexander-Arnold ve İngiliz iki kez boks dünya şampiyonu Anthony Joshua da yer alıyor. Alpine ve yatırım şirketi Otro Salı günü isimlerin bir listesini yayınladı.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Otro, haziran ayında diğer iki yatırım şirketiyle birlikte 200 milyon euro karşılığında takıma katıldı. Diğer iki şirketten birinin sahibi iki Hollywood oyuncusu Ryan Reynolds ve Rob McElhenney’dir.

Kansas City Chiefs’ten oyun kurucu Mahomes, bu fırsatı kaçıramayacağını söyledi: “Spor için heyecan verici bir zaman.” Alexander-Arnold, bir futbolcu olarak takım çalışmasının, yenilikçiliğin ve kararlılığın ne kadar önemli olduğunu bildiğini vurguladı. Liverpool FC profesyoneli zaten yarışlara ve padokta taraftar olarak yer aldı. Bu “yüksek basınçlı ortamı” sevdiğini söyledi. İki Fransız pilot Pierre Gasly ve Esteban Ocon bu sezon Alpine’de yarışacak.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun
 
Üst