FC Bayern: Neuer, Müller ve Ulreich’le yeni sözleşmeler

merabeyin

New member
İnsan kaynakları planlama raporu

Bayern’in sözleşmelerinin süresi doluyor: iki veda ve üç uzatma mı?Sözleşmeleri sona eren kişiler: Thomas Müller, Eric Maxim Choupo-Moting ve Bouna Sarr (soldan sağa)

© Kaynak: IMAGO/Eibner


Makaleyi dinle • 2 dakika


Beş FC Bayernli profesyonelin sözleşmeleri mevcut Bundesliga sezonunun sonunda sona eriyor. Gelen haberlere göre uzatma görüşmeleri sadece üç oyuncuyla planlanıyor.
Yeni sezonun sadece beşte biri oynanmış olsa da FC Bayern şimdiden gelecek sezonun kadrosunu planlıyor. Beş oyuncunun sözleşmesi haziran sonunda sona erdiği için harekete geçilmesi gerekiyor. Tekrar Vurucu Bildirildiğine göre kulüpte, beşlideki her profesyonelin sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağı konusunda zaten net bir eğilim var.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Şu tarihte: Manuel Neuer Elbette pek çok şey geçen yılın sonunda kırılan bacağının ardından geri dönüşünün nasıl olacağına bağlı. 37 yaşındaki kaptanın spora dönmesinin öncelikli olduğu, bu nedenle sözleşme görüşmeleri için acele edilmediği belirtildi. Ancak bunlar hedefleniyor ve bu yıl başlanması gerekiyor. Neuer’in güvenilir temsilcisiyle görüşmeler daha erken yapılabilir Sven Ulreich yer almak. 35 yaşındaki futbolcunun Münih’te bir yılı daha geçirme şansı var.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Bir yıllık sınırlı süre sadece kaleci ikilisinin fikri değil, aynı zamanda kulübün daha ileri yaştaki oyuncular için genel planıdır. Sonuç olarak, aynı zamanda kıdemli olmanız gerekir. Thomas Müller 2025 yılına kadar yıllık sözleşmeyle yetinmesi halinde sevdiği kulüpte oynamaya devam etmek istiyor. Rapora göre 34 yaşındaki milli oyuncuyla sonbaharda da görüşmelerin yapılması gerekiyor.

Choupo-Moting ve Sarr için yeni sözleşme yok

Bu arada trend gidiyor Eric Maxim Choupo-Moting Ve Bouna Sarr vedaya doğru. İkinci durumda, bu neredeyse kesindir. Sağ bek, 2020’deki hamlesinden bu yana hiçbir zaman önemli bir rol oynamadı ancak erken bir hamle gerçekleşmedi. Ancak 31 yaşındaki futbolcunun bu işi nihayet yaz aylarında sona erecek.

Choupo-Moting için bu muhtemelen Alman rekor şampiyonlarıyla geçirdiği son sezon. Geçtiğimiz yıl güçlü performansı sayesinde yeni bir sözleşme kazanan 34 yaşındaki oyuncu, Harry Kane’in transferinin ardından yedek role geri döndü ve genç Mathys Tel Choice’un ikna edici performansı nedeniyle joker olarak sadece ikinci sırada yer alıyor. suç. Vurucu hatta kışın erken satışları devreye sokar.
 
Üst