DFB ekibi güçlü TV reytinglerine ulaştı

merabeyin

New member
2023’te en çok uluslararası maç seyircisi olan ikinci ülke

Nagelsmann’ın ilk çıkışında: DFB ekibi güçlü TV reytingleri elde ettiMilli takım Cumartesi günü TV’de güçlü reytingler aldı.

© Kaynak: Federico Gambarini/dpa


Makaleyi dinle • 2 dakika


Yeni milli teknik direktör Julian Nagelsmann yönetimindeki başarılı başlangıç, milli takıma da en yüksek puanı verdi. TV yayıncısı RTL, uluslararası maçta yayıncının bu yıl DFB takımıyla elde ettiği sayıdan daha fazla izleyiciye sahip olmasından memnuniyet duydu.
TV kanalı ayrıca yeni milli teknik direktör Julian Nagelsmann’ın başarılı bir şekilde ilk kez göreve başladığını da bildirdi. Sağdan sola güçlü bir kota. Cumartesi akşamı Alman milli takımının ABD’de kazandığı 3-1’lik galibiyeti 7.764 milyon kişi izledi. İstasyon yüzde 34,5’lik en yüksek pazar payına ulaşarak oyunu günün en çok izlenen programı haline getirdi.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Ancak cumartesi günkü reytingler bir önceki uluslararası maçın yayınına yaklaşamadı. Eylül ayında Fransa’ya karşı alınan 2-1’lik galibiyet, ARD Hala 10.302 milyon kişi gördü. Hansi Flick yönetimindeki son uluslararası maç olan Japonya’ya karşı 1:4 maç 5,85 milyon kişi tarafından izlendi Sağdan sola ile.

Çarşamba günü Almanya saatiyle, Nagelsmann ve takımı ikinci maçını ilk kez kamu televizyonunda yayınlayacak: alışılmadık bir zamanda (02:00 CEST), DFB takımı Philadelphia’da Meksika’ya karşı oynayacak. ARD iletir.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


2023 yılında milli takımın TV reytingleri:

  1. Almanya – Fransa (10.302 milyon, ARD)
  2. ABD – Almanya (7.764 milyon, Sağdan sola)
  3. Almanya – Belçika (6,96 milyon, Sağdan sola)
  4. Almanya – Peru (6,37 milyon, ZDF)
  5. Almanya – Kolombiya (6,35 milyon, Sağdan sola)
  6. Polonya – Almanya (5,92 milyon, ARD)
  7. Almanya – Japonya (5,85 milyon, Sağdan sola)
  8. Almanya – Ukrayna (4,57 milyon, ZDF)
 
Üst