Canlı yayında BVB Werder Bremen’e karşı

merabeyin

New member
canlıCuma akşamı Bundesliga’da

Canlı yayında: BVB Werder Bremen ile buluşuyorNiclas Füllkrug ve BVB, Bremen’e karşı mücadele ediyor.

© Kaynak: IMAGO/Sven Simon


Canlı yayında: Borussia Dortmund, sekizinci maç gününün başında Cuma akşamı Bundesliga’da Werder Bremen ile karşılaşacak. BVB galibiyetle geçici olarak sıralamanın zirvesine çıkmak istiyor.
Milli aradan sonra Cuma gününden itibaren Bundesliga’da top yeniden yuvarlanacak. İkinci Borussia Dortmund, sekizinci maç gününün başında Werder Bremen ile karşı karşıya gelecek. DAZN). DFB’nin Meksika’ya karşı oynadığı maçtan sadece üç gün sonra Dortmund’un milli oyuncuları yeniden zorlu bir mücadeleye giriyor. Yine de Niclas Füllkrug, Mats Hummels and Co. galibiyetle zirveye çıkmak istiyor.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Bremen için önemli olan düşme mücadelesinde sonraki puanları toplamak. Milli aradan önce son dört maçın üçü kaybedildi. Her şeyden önce, yeni yükselen Heidenheim ve Darmstadt’a karşı alınan iki yenilgi özellikle acı verici. Dortmund’u bir başka zorlu görev daha bekliyor: “Elbette rakibin kapıyı bir dereceye kadar açması gerekiyor ve eğer öyleyse hazır olmalıyız” diyen teknik direktör Ole Werner, takımının fırsatlarına baktı.

Canlı: BVB, Werder’e meydan okuyor


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Uzun süredir devam eden kulübünü ilk kez gören BVB’nin forvet oyuncusu Füllkrug’a odaklanılacak. “Onu tekrar görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum çünkü onunla çalışmaktan keyif aldım. Werner, “Hepimiz için aynı olacak” dedi. “Ancak bunlar her iki takım için de önemli puanlar, dolayısıyla onun sahada olması kişisel olarak benim için önemli değil.”
 
Üst