VfB Stuttgart'tan altı profesyonel Avrupa Şampiyonası'na mı gidiyor? Koç Hoeneß böyle söylüyor

merabeyin

New member
Altı Stuttgartlı Avrupa Şampiyonası'nda mı?

Vagnoman ve Stiller de Nagelsmann'ın listesinde: VfB koçu Hoeneß böyle söylüyor

Stuttgartlı Josha Vagnoman (solda) ve Angelo Stiller, milli antrenör Julian Nagelsmann'ın görüş alanında.

Kaynak: IMAGO/Sportfoto Rudel

Makaleyi dinle • 2 dakika

Mevcut milli takım kadrosunda VfB Stuttgart'tan dört profesyonel yer alıyor; Angelos Stiller ve Josha Vagnoman'ın yanı sıra diğer iki Swabian oyuncusu da milli antrenör Julian Nagelsmann'ın görüş alanında. VfB antrenörü Sebastian Hoeneß ikilinin niteliklerinden bahsediyor.

Alman milli takımının yaklaşan uluslararası maçları için VfB Stuttgart'tan dört profesyoneli aday gösterdikten sonra teknik direktör Sebastian Hoeneß, Bundesliga üçüncü sıradaki oyunculardan da başka atamalar almayı umuyor. Adaylar arasında, milli teknik direktör Julian Nagelsmann'ın da Perşembe günü doğruladığı gibi, geçmişte davet edilmiş olan Josha Vagnoman ve Angelo Stiller yer alıyor. “Angelo'nun buraya geldiğinden beri çok yüksek seviyede çok iyi bir sezon geçirdiğini düşünüyorum. Hoeneß Cumartesi günkü lig maçından önce (18.30/18.30) “O oyunumuzun sabit bir noktası” dedi.Gökyüzü) TSG Hoffenheim'da: “Julian'la da konuştum ve kendisini çok yakından izlediğini bana açıkça doğruladı.”

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Vagnoman bir sakatlık nedeniyle geçici olarak yavaşladı. İyileşmesinden bu yana VfB oyununda yine en iyi performans gösteren oyunculardan biri oldu. Hoeneß, “Josha'nın lehine olan şey onun Avrupa'nın en iyi oyuncularını savunabilmesidir” dedi. Koç, bek oyuncusunun bir atlet olduğunu, hızlı olduğunu ve iyi savunma becerilerine sahip olduğunu sözlerine ekledi. “Yine de burada hiçbir şey talep etmek istemiyorum. Sadece gerçekten iyi iş çıkaran adamlarım hakkında konuşmak istiyorum. Ancak DFB'de bunu kesinlikle hak eden başka iyi adamlar da var.”

Hoeneß, Vagnoman ve Stiller'ın sadece beklemesi, performanslarını onaylaması ve kendilerini zorlamaya devam etmesi gerektiğini söyledi. Ancak milli takımın yakın çevresinde yer alan beş veya altı oyuncudan bahsediyorsak bu bizim için harika bir şey.” 23 Mart'ta Fransa'da ve üç gün sonra Stuttgartlılar Chris Führich, Deniz Undav, Waldemar Anton ve Maxilian Mittelstädt ile Hollanda'ya karşı oynanacak maçlarda DFB kadrosunda yer alacaklar.