Martin Kind, Hannover taraftarlarının artı şeklindeki pankartlarına tepki gösterdi

merabeyin

New member
96 patron sonuçlarını açıkladı

Çocuk artı işareti pankartına yorum yaptı: “Tepkiler olacak”Hanover patronu Martin Kind, artı işaretli pankartlara tepki gösterdi.

© Kaynak: IMAGO/localpic


Makaleyi dinle • 2 dakika


Hamburger SV ile Hannover 96 arasındaki skandal maçın ardından Martin Kind konuştu. Hannoverli teknik adam, 96 taraftarın üzerinde kendisinin de görülebildiği artı şeklindeki pankartların ardından sonuçları açıkladı.
Hannover'in profesyonel patronu Martin Kind, takımının Hamburger SV'deki ikinci lig maçının Cuma akşamı (4:3) kendi taraftarları tarafından gösterilen skandal posterler nedeniyle neredeyse iptal edilmesinin ardından sonuçları açıkladı: “Bu konuda şu anda yorum yapmak istemiyorum. 96'lı patrona tepkiler olacak, son” dedi. Hannoversche Allgemeine Zeitung (HAZ+)Sportbuzzer gibi, Editoryal Ağ Almanya'ya (RND) aittir. Kısa açıklaması şu sözlerle sona erdi: “Önemli olan bir şeye karar vermenizdir.” Ancak 79 yaşındaki oyuncu bunların ne gibi kararlar olabileceğini söylemedi.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


İkinci yarının başlamasından kısa bir süre sonra, Hannover taraftar bloğunda her birinde portre ve artı işareti bulunan üç pankart görülmeye başlandı; bunlar arasında, stadyumda ortak ortağı Gregor Baum ile maçı izleyen genel müdür Kind'in başkanı da vardı. Durmak üzere olduğu anlaşılan maçı hakem Sören Storks hemen yarıda kesti ve ancak 30 dakikayı aşkın bir aradan sonra yeniden düdük çaldı.

Spor direktörü tatsız taraftar kampanyasını eleştirdi


Kind'ten önce spor direktörü Marcus Mann tatsız taraftar kampanyasını eleştirdi: “Artı işareti posterleri saçma, bu mümkün değil, bunun hakkında konuşmamıza gerek yok” dedi Mann.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Taraftarlar, eylemleriyle, bir finansal yatırımcının TV gelirlerinden yüzde pay almak için DFL'ye katılması gerektiği gerçeğine isyan ediyor. Lig birliği bir milyar avroluk gelir elde etmeyi umuyor. Aralık ayında 36 profesyonel kulüp, bir bağışçıyla müzakere yapmak için gereken üçte iki çoğunlukla oy kullandı. Ancak destekçiler gizli oylamayı, şeffaflık eksikliğini eleştiriyor ve yatırımcıların katılımının sonuçlarından korkuyorlar. DFL genel kurul toplantısında 24 evet oyu ile alınan yakın oy sonucu da tartışmalara neden oldu. Kind'in Hannover 96'ya yönelik oy verme davranışı soru işaretlerine yol açtı. Bu, ebeveyn kulübü tarafından stratejik bir ortağa karşı oy kullanılması talimatıyla verilmişti. Bunu kendisinin yapıp yapmadığı belli değil.
 
Üst