Eski tanıdıklarla yeniden yapılanmadan önce FC Bayern: geleceğe dönüş mü?!

merabeyin

New member
Şampiyonluğa rağmen kaos

Eski tanıdıklarla yeniden yapılanmadan önce FC Bayern: geleceğe dönüş mü?!

Eski patronlar Karl-Heinz Rummenigge (solda) ve Uli Hoeneß, Bayern’de işleri yeniden yoluna koymalı.

© Kaynak: imago/Christian Schroedter

Şaşırtıcı şampiyonluk galibiyetinin ardından FC Bayern Münih’te kaos çıktı. Karl-Heinz Rummenigge ve Uli Hoeneß ile iki gazi, rekor kıran futbol şampiyonlarında meseleleri kendi ellerine alıyor. Teknik direktör Thomas Tuchel ile kulübü yeniden organize etmeniz gerekiyor. Kulüp içinden bir rapor.

patrick strasser

patrick strasser

06/04/2023, 08:00

Gülümseyin lütfen – aşağı inmeden önce. FC Bayern Münih çalışanları için yer altı otoparkına giriş, fotoğrafçılar için adeta bir şölen. Çünkü yer altı otoparkının kapısını açmak istiyorsanız, uzaktan kumanda ile sürücü tarafındaki kontağı tetiklemelisiniz – ve tıklayın, resimler kutuda. Ve böylece, Çarşamba günü öğleden sonra, yeni toplanan yönetim ekibi veya ondan geriye kalanlar, Münih’in Harlaching semtindeki Säbener Strasse’deki 51-57 numaralı eve gittiler. Başkan ve Denetim Kurulu Başkanı Herbert Hainer, yeni CEO Jan-Christian Dreesen, Onursal Başkan Uli Hoeneß ve Karl-Heinz Rummenigge, yalnızca Salı günü öğleden sonra Denetim Kurulu’na atandı. Hepsi gülümsedi, sadece Hoeneß biraz gergin görünüyordu. Thomas Tuchel en açık şekilde kameralara baktı. Baş antrenör olarak kendisinin artık kulüp tarihindeki en güçlü antrenörlerden biri haline geleceğini çok iyi bilerek.