Eski futbolcu yankesiciyi nasıl mahkum ettiğini anlatıyor

merabeyin

New member
“Failin peşinden koştum”: Eski futbolcu Kemme yankesiciyi anlattı

Milli takım formasıyla Tabea Kemme (arşiv resmi)

© Kaynak: Uwe Anspach/dpa

Eski futbolcu Tabea Kemme, tren istasyonunda soyuldu. Ancak hırsızı durdurmayı başardı. Sport1’de “çift geçiş” hakkında rapor verdi.

Mönchengladbach. Eski uluslararası Tabea Kemme, Mönchengladbach’taki Bundesliga’nın en iyi maçına giderken tren istasyonunda yankesici bir olay yaşadı. Pazar günü Sport1’in Borussia’nın FC Schalke 04 ile 0-0 berabere kalmasından bir gün sonra yaptığı “çifte pas”ta TV uzmanı “Bunu hemen fark ettim ve failin peşinden koştum” dedi. “Sonra ona çok kibar bir şekilde bunu nasıl yapacağını sordum. , bana telefonumu geri verebilirse. Yaptığı buydu ve özür diledi.”

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Cep telefonunu bu şekilde geri aldı. “Fazla zamanım olmadı, trene binmem gerekiyordu. Ama onu bırakamayacağımı düşündüm ve tekrar peşinden gittim” diyor. Cumartesi akşamı Sky’da görevde olan Kemme, “Bunu beklemiyordu, bu benim için sürpriz oldu. Sonra ona nazikçe şimdi lütfen polise gideceğimizi söyledim” dedi.

Kemme: Kullanılan “klasik armbar”.

Ancak fail gönüllü olarak gelmek istemediği için “klasik kol kilidi” kullanmıştır. 31 yaşındaki Kemme, “Sonra güvenlik servisine el salladım, bu yüzden biraz destek de oldu” dedi.

Devamını Okuyun

Devamını Okuyun

Olayı Cumartesi akşamı Sky’da da haber yapan 2016 Olimpiyat futbol şampiyonu, Eylül 2017’de Brandenburg Polis Koleji’nde polis komiseri olarak eğitimini tamamladı.

Haberler

Haberler İçin Bizi Takip Edin