Basen ve Kalça Eriten Çay Nasıl Yapılır?

Emlakci

Global Mod
Global Mod
Evet hanımlar her ne kadar havalar soğuk olsa da artık bahar ayındayız ve çok kısa süre sonra yaz mevsimine merhaba diyeceğiz.
Kış boyu alınan kiloları verme zamanı geldi. Yaş ilerlemeye başladıkça, alınan kilolar göbek, basen ve kalçalarda birikir. Ve yıllar geçtikçe de bu bölgesel kiloları vermek daha da zorlaşır.

Özellikle basen ve kalça bölgesinde biriken yağları eritme vakti. Bu gün sizlere muhteşem bir zayıflama çayı tarifi vereceğiz. Basen ve kalça eriten bitkisel çay tarifimiz sayesinde siz de dilediğiniz gibi incecik ve fit olarak yaza merhaba diyebileceksiniz. Basen ve kalça eriten çay nasıl yapılır hep birlikte görelim.

Basen ve Kalça Eriten Bitkisel Çay Tarifi
Türk kadınlarının ortak sorunu, basen ve kalçada biriken yağlar sonucu bölgesel kilo alma sorunudur. Bölgesel zayıflama da en zor zayıflama şekli maalesef. Ama Üzülmeyin hanımlar çaresi yok değil. Bu gün sizlere vereceğimiz basen ve kalça eriten bitkisel çay tarifi Güzellik uzmanı Suna Dumankaya’dan. Suna Dumankayanın etkili formülü ile basen ve kalça bölgesini eritecek olan bitkisel çay tarifimiz için gereken malzemeleri saydıktan sonra basen ve kalça eriten bitkisel çay nasıl yapılır konusuna geçeceğiz.


Basen ve Kalça Eriten Bitkisel Çay Tarifi İçin Gerekli Malzemeler
1 Tutam Funda yaprağı,
1 Tutam Sinameki,
1 Tutam Kuşburnu,
1 Tutam Papatya,
1 Tutam Rezene,
Basen ve Kalça Eriten Bitkisel Çay Nasıl Yapılır ?
Demliğin içine su koyun ve kaynamayacak şekilde suyu ısıtın. İçerisine yukarıda vermiş olduğumuz malzemeleri koyarak bir müddet demlenmesini bekleyin. Bu çayı süzdükten sonra, her sabah aç karnına 1 bardak için. 10 gün uyguladığınız kürü 10. günün sonunda bırakabilirsiniz. Suna Dumankayanın önerdiği kalça ve basen eriten bitkisel çayımız aynı zamanda selülit problemleriniz için de çok fayda sağlayacak
 
Üst