SSC Napoli: Tiktok’un Victor Osimhen hakkındaki videosu ortalığı karıştırdı

merabeyin

New member
Yıldız forvet dalga mı geçti?

Tiktok videosuyla ilgili yaygara: Osimhen, SSC Napoli’ye karşı yasal işlem yapmayı düşünüyorSSC Napoli’nin Victor Osimhen hakkındaki Tiktok videosu ortalığı karıştırdı. Forvetin menajeri net sözlerle tepki gösteriyor.

© Kaynak: IMAGO/Giuseppe Maffia


Makaleyi dinle • 2 dakika


Kulübü SSC Napoli’den gelen bir Tiktok videosu, forvet Victor Osimhen hakkında heyecan yaratıyor. Birçok kullanıcı klibi Nijeryalıyla alay ediyor olarak gördü. Danışmanı artık net sözlerle tepki gösterdi.
Yıldız forvet Victor Osimhen ve çevresindekiler, SSC Napoli’nin Tiktok videosuna öfkeli. Osimhen’in menajeri Roberto Calenda, Salı akşamı eski adı Twitter olan X’te Nijeryalı futbolcunun artık kulübüne karşı yasal işlem başlatma olasılığını düşündüğünü söyledi. Calenda, “Bugün Napoli’nin Tiktok platformundaki resmi profilinde yaşananlar kabul edilemez” diye eleştirdi.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Basında çıkan haberlere göre, daha önce İtalyan şampiyonun resmi Tiktok hesabına, menajerine göre Osimhen’in alay edildiğini hissettiği bir video yüklenmişti. 24 yaşındaki futbolcunun geçtiğimiz Pazar günü FC Bologna’ya karşı oynadığı maçta penaltı çağrısı yaptığını ve ardından kaleyi aşan şutunu görebiliyorsunuz. Bozuk ve tiz ses nedeniyle birçok kullanıcı Tiktok videosunu Nijeryalıyla alay ediyor olarak gördü. Klip sosyal medyada hızla yayıldı. SSC Napoli daha sonra videoyu sildi.

Osimhen danışmanı “ciddi gerçeği” görüyor


Calenda, “Victor’la alay eden bir video ilk önce yayınlandı ve sonra gecikerek silindi” diye yazdı. Olayı, Osimhen’e çok ciddi zarar veren “ciddi bir gerçek” olarak nitelendirdi ve “çocuğun son zamanlarda medya davaları ve sahte haberler arasında maruz kaldığı muameleye” ekledi.


Devamını Okuyun


Devamını Okuyun


Gönderinin arka planı hala belirsiz. Geçen sezon Osimhen, Napoli’nin 33 yıl aradan sonra attığı 26 golle ilk Serie A şampiyonluğuna önemli bir katkıda bulundu ve aslında orada çok değerli. Mavi Napoli forması giydiği fotoğraflar artık Çarşamba günü Osimhen’in Instagram hesabında görünmüyordu.
 
Üst